Kubki reklamowe ozdobione grawerem laserowym – co to takiego?

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Kubki z nadrukiem są doskonałym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności marki i utrwalenie jej w pamięci klientów. Taki produkt znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i w biurze. Korzystać mogą z niego tak pracownicy, jak i osoby udające się na spotkanie do siedziby przedsiębiorstwa. W kubku przyrządzać można kawę, herbatę lub dania typu instant. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by napić się z niego wody czy soku. Nadruki na takich naczyniach wykonuje się z zastosowaniem rozmaitych metod. Jedną z nich jest grawer laserowy. Jakie są jego cechy charakterystyczne? Szczegółowe informacje na ten temat – poniżej.Jak tworzy się kubki reklamowe z zastosowaniem graweru laserowego? Jest to technologia stosowana w przypadku naczyń termicznych z metalu i innych metalowych elementów, jakie znajdują się na tego typu kubkach. Jej główną zaletą jest możliwość odwzorowania nawet najmniejszych czy najdelikatniejszych elementów. Rozwiązanie to jest także bardzo ekonomiczne – klient nie ponosi tutaj bowiem żadnych dodatkowych kosztów w postaci między innymi matrycy. Grawer laserowy świetnie sprawdza się w przypadku niewielkich nakładów, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla małych firm, które dysponują ograniczonym budżetem.

Tego typu kubki reklamowe są również niezwykle trwałe. Raz wypalony na ich powierzchni motyw znajdować będzie się tam dożywotnio, bez względu na to, czy naczynie będzie myte ręcznie czy mechanicznie.

Produkowane w ten sposób Kubki reklamowe nie są oczywiście pozbawione wad. Zalicza się do nich między innymi znakowanie wyłącznie w jednym kolorze, przeważnie biało – srebrnym oraz możliwość wykonania nadruku wyłącznie zna zewnętrznej części naczynia w ramach wyznaczonej powierzchni. Minimalna wielkość pisma w pozytywie wynosi tu 4 pkt, a w negatywie – 6 pkt. Minimalna grubość linii to 0,2 milimetra w pozytywie i 0,4 milimetra w negatywie. Zaopatrując się w tego typu kubki można mieć pewność, że sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i pozostaną w ich pamięci na długi czas.